+48 426 74 22 74
ipkontakt@ipkontakt.pl
Polski
O firmie Oferta Projekty indywidualne Współpraca Aktualności Kontakt

O Firmie

Firma IP Kontakt oferuje bogaty wybór elementów montażowych i komponentów elektronicznych z tworzyw sztucznych i metali dla różnych gałęzi przemysłu.

W ofercie handlowej IP Kontakt mogą Państwo znaleźć elementy montażowe, osprzęt oświetleniowy i komponenty elektroniczne renomowanych światowych producentów sprowadzane z Europy Zachodniej, USA i Dalekiego Wschodu. Między innymi oferujemy szeroką gamę produktów firmy Heyco.

Oferowane przez nas produkty wytwarzane są według standardów światowych i unijnych oraz norm ISO9001 i ISO 14001. Spełniają również wymogi Unijnej Dyrektywy RoHS. Informacje dotyczące zgodności z dyrektywą RoHS podajemy w oparciu o dane uzyskane od naszych dostawców.

Firma IP Kontakt zajmuje się dystrybucją krajową i eksportem. Naszymi klientami są zakłady produkcyjne oraz hurtownie. Zapewniamy ciągłość i terminowość dostaw. Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, pomoc techniczną i logistyczną, bezpłatne próbki oraz miłą obsługę. IP Kontakt stale poszerza i rozwija asortyment produktów aby sprostać wymaganiom klientów. Wiele pozycji dostępnych jest w ofercie magazynowej.

Polityka prywatności

Ta witryna używa plików cookie. Więcej informacji o naszej polityce prywatności, można znaleźć tutaj.